F.A.Q

Najczęściej Zadawane Pytania

Poniżej przedstawiamy zbiór pytań i odpowiedzi, które najczęściej zadają nasi klienci. W razie braku konkretnej odpowiedzi, zapraszamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT lub do kontaktu telefonicznego pod numer +48 796 120 875.

GENERALNE PYTANIA

Co zawiera cena podana na stronie?
Proszę nie sugerować się zdjęciami w galerii, lecz specyfikacją techniczną. Zdjęcia przedstawiają produkt w różnych wariantach. Każda z naszych konstrukcji nie obejmuje kosztów transportu oraz montażu.
Jaki jest termin realizacji zamówienia?
Termin realizacji zamówienia zależy od rodzaju konstrukcji oraz okresu składania zamówienia. W sezonie letnim czas oczekiwania wynosi około 6-10 tygodni, poza sezonem zaś zmniejsza się do 2 tygodni.
Czy istnieje możliwość zakupu na raty?
Na chwilę obecną nie oferujemy tej opcji, ale planujemy ją wdrożyć w niedalekiej przyszłości.
Jakie są koszty transportu?
Koszt jest liczony indywidualnie, zależnie od rodzaju i rozmiaru konstrukcji. W celu wyceny wymagamy podania kodu pocztowego miejsca realizacji.
Czy możliwy jest odbiór osobisty?
Oczywiście, taka opcja istnieje. Każda konstrukcja jest podzielona na elementy gotowe do załadunku. Wymagane są co najmniej dwie osoby oraz odpowiedni transport. Informacje na temat gabarytów konstrukcji i doboru pojazdu udzielane są drogą mailową.
Jak złożyć zamówienie?
Pierwszym etapem jest wycena interesującej klienta konstrukcji. Po sporządzeniu kosztorysu i akceptacji warunków umowy, klient otrzymuje formularz zamówienia, w którym umieszcza wszystkie ustalenia. Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną.
Czy jest możliwość obejrzenia gotowych konstrukcji pod adresem firmy?
Oczywiście, posiadamy małą wystawę w miejscowości Kościelec. Godziny wizyt należy uzgodnić z obsługą klienta.
Ile trwa montaż?
Czas montażu zależy od wielkości i rodzaju konstrukcji. Altany ogrodowe oraz domki narzędziowe zajmują około 2-5 godzin. Domki letniskowe o powierzchni zabudowy około 20 m2 bez ocieplenia to około 10 godzin, natomiast z ociepleniem to już 2-3 dni.
Czy impregnacja jest w cenie?
Tak, podstawowa impregnacja to dwukrotne malowanie elementów, odbywające się na etapie produkcji, nigdy u klienta.

TECHNICZNE PYTANIA

W jaki sposób należy przygotować podłoże pod konstrukcję?
Posiadamy poradnik opisujący poszczególne etapy, zapraszamy do zakładki blog.
Z jakiego rodzaju drewna wykonane są konstrukcje?
W opisie każdej konstrukcji podana jest informacja o przekroju oraz rodzaju drewna.
Czy w cenie podłogi drewnianej jest fundament z bloczków betonowych?
W cenie podłogi drewnianej i montażu zawarta jest usługa wypoziomowania bloczków betonowych przez ekipę montażową, jednakże zakup bloczków leży po stronie zamawiającego.