DOMKI DREWNIANE / ALTANY OGRODOWE / DOMY DREWNIANE - CZĘSTOCHOWA

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji architektury ogrodowej. Nasze konstrukcje opieramy na surowcu najwyższej jakości, co zapewni długotrwałą żywotność i solidność konstrukcji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie tak, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Dysponujemy profesjonalną ekipą montażową, która wykonuje zlecenia na terenie całego kraju. Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz krótki termin realizacji.

PODNOSIMY STANDARDY

W naszej firmie wszystkie projekty altan ogrodowych, domków narzędziowych i domków letniskowych są traktowane indywidualnie i z należytą wyjątkowością. Działamy na rynku prężnie, z każdą nową realizacją podnosząc standardy produkcji i umiejętności. Każda nasza idea bierze się z pasji i zamiłowania do tworzenia pięknych, ale i funkcjonalnych obiektów. Zaufało nam już wielu Klientów, zadowolonych z efektów końcowych i rzetelnego procesu tworzenia. Posiadanie wykwalifikowanej kadry pracowników, a także przestronnej hali produkcyjnej z bogatym parkiem technologicznym
w żaden sposób nie ogranicza naszej pracy – jesteśmy producentem Waszych marzeń i oczekiwań. Dzięki temu każdy najbardziej osobisty projekt jesteśmy gotowi zrealizować.

Wszystkie nasze altany ogrodowe i domki drewniane tworzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, dla których podstawą jest pracowitość i precyzja. Ustalone terminy i zalecenia to dla nas priorytet.

W procesie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, jak również odpowiednie, nowoczesne procedury, które mają ogromny wpływ na trwałość
i wygląd naszych projektów. Korzystamy z narzędzi i  materiałów renomowanych marek dzięki czemu nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością w procesie użytkowania.

Do budowy naszych produktów wykorzystujemy najwyższej jakości wyselekcjonowane drewno sosnowe i świerkowe, które impregnowane jest impregnatem Drewnochron Impregnat Extra Powłokotwórczy, którego zaletami są m.in.:

  • Aqua Stop System – perfekcyjna ochrona przed wodą;
  • Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca;
  • Ochrona drewna przed promieniowaniem UV;
  • Optymalna przyczepność do drewna;
  • Zachowuje naturalny rysunek drewna;
  • Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe);
  • Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami;
  • 7 lat ochrony powłoki.

Na pokrycia dachowe wykorzystujemy gonty bitumiczne renomowanej firmy IKO i Technonicol. Gonty bitumiczne to najlepsze rozwiązanie dla Twojego dachu. Jedną
z największych zalet gontów bitumicznych jest wysoka odporność na wiatr.
Do montażu gontu używamy galwanizowanych gwoździ odpornych na rdzę. Wysokiej jakości gwoździe pozwalają na trwały montaż gontu.

Priorytetem dla nas jest dbanie o zaufanie i satysfakcję naszych Klientów, dlatego poza opieką gwarancyjną, zapewniamy serwis około sprzedażowy. Każdy nasz Klient jest inny, a dla nas ta różnorodność to cecha, którą pielęgnujemy i staramy się ją pokazać we wszystkich naszych projektach. Wiele pozytywnych opinii od klientów to najlepsze potwierdzenie jakości naszej pracy i produktów, których rangę nieustannie podnosimy. 

 

 

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że jesteśmy Firmą Godną Zaufania.

Certyfikat ten jest przyznawany firmom cechującym się nieskazitelną opinią wśród Klientów oraz kontrahentów

Nasze certyfikaty

Nasi partnerzy