Mimo upływu lat, zmian trendów w budownictwie, budowle w konstrukcji drewnianej m.in. altany ogrodowe, domki letniskowe i narzędziowe, nadal cieszą się dużym powodzeniem. Drewno jest produktem naturalnym i posiada właściwości takie jak: zdolność kurczenia, pęcznienia i odkształceń. Zapobiegamy tym procesom już na etapie produkcji poprzez naniesienie m.in. powłok ochronnych, zabezpieczających drewno przed wpływem warunków atmosferycznych i działaniem czynników niszczących drewno.


Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu. Jednocześnie należy pamiętać o prawidłowej impregnacji konstrukcji drewnianej zgodnie z zaleceniami producenta.
Warto zaznaczyć o ile produkt zostanie zbudowany zgodnie z wytycznymi i z najlepszych materiałów to głównym czynnikiem wpływającym na żywotność jest prawidłowa impregnacja przez klienta w okresie oddanym do użytkowania.


Impregnacja drewna jest kluczowym procesem zabezpieczającym. Naturalny surowiec jakim jest drewno powinno być odpowiednio zabezpieczone zgodnie z zaleceniami producenta. Więcej szczegółów zawartych jest w naszej karcie gwarancyjnej, która otrzymuje każdy kupujący. Jesteśmy producentem architektury ogrodowej obecnym na rynku od wielu lat, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Służymy pomocą i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie naszych produktów i ich impregnacji nawet po okresie nie objętym gwarancją.

Podobne artykuły:

Komentarze są wyłączone.